Opublikuj pracę licencjacką lub magisterską z psychologii za darmo

Wydaj pracę naukową o zdrowiu psychicznym. Bezpłatnie!

2023-11-06 (ostatnia aktualizacja: 2023-12-26)
Opisałaś/eś coś ciekawego w swojej pracy magisterskiej, ale poszła ona do szuflady? Spędziłeś/aś długie noce pisząc pracę licencjacką lub magisterską ale nikt poza promotorem jej nie przeczytał? Opublikuj swoją pracę magisterską na MindMatch.pl i przyczyń się do rozwoju badań nad zdrowiem psychicznym oraz oczywiście buduj swoją markę jako specjalista!

Dlaczego warto opublikować swoją pracę dyplomową?

Publikacja pracy magisterskiej, licencjackiej, czy doktorskiej w internecie może istotnie pomóc Ci budować autorytet w swojej dziedzinie - zwłaszcza jeśli specjalizujesz się w bardzo wąskim obszarze. Niezależnie jak bardzo się napracowałeś/aś, jak niecodzienny jest temat Twojej pracy oraz jak dużo osób ją ostatecznie przeczyta - I tak lepiej jest opublikować pracę niż aby pokrywała się warstwą kurzu po tym jak wycisńąłeś/aś nad nią siódme poty. Niewykluczone jest, że publikacja przyniesie Ci klientów, pomoże zdobyć pracę lub pomoże nawiązać partnerstwa, które pozwolą Ci się jeszcze bardziej rozwinąć w życiu.

Co więcej - Twoja praca dyplomowa to kolejna cegiełka dla badań nad zdrowiem psychicznym. Jej publikacja może naprawdę przyłożyć się do przełomowych badań, zmian w metodach psychoterapii, czy rozwoju leków. Publikując pracę magisterską, pracę licencjacką, czy pracę doktorską dokładasz się do rozwoju nauki i poprawy globalnego zdrowia psychicznego. Opublikuj swoją pracę magisterską!

Dlaczego publikujemy prace magisterskie i licencjackie za darmo?

Miliony prac magisterskich marnują się co roku lądując głęboko w szufladzie, podczas gdy to jest ogrom wyprodukowanej wiedzy, z której mogłyby korzystać kolejne kohorty naukowców. Publikujemy prace magisterskie i licencjackie w dziedzinie zdrowia psychicznego, ponieważ jest to jeszcze wyjątkowo słabo rozwinięty obszar nauki, który mógłby zyskać na udostępnieniu każdego odkrycia opisywanego przez absolwentów związanych z nim studiów.

Jakie prace naukowe publikujemy?

Aby zakwalifikować się do publikacji, praca naukowa powinna być uprzednio zrecenzowana przez pracownika naukowego oraz napisana pod okiem mentora lub promotora naukowego. Akceptujemy prace licencjackie, magisterskie i doktorskie (oraz inne recenzowane prace naukowe)  z poniższych dziedzin:

  • Psychologia
  • Psychiatria
  • Psychoterapia (w każdym nurcie)
  • Seksuologia
  • Dietetyka (w szczególności psychodietetyka)
  • Logopedia
  • Socjologia
  • Pedagogika

Możemy też wydać pracę naukową, która nie zalicza się bezpośrednio do powyższych kategorii, ale zachacza tematyką o zdrowie psychiczne w znaczącym stopniu. Zachęcamy do przesyłania prac oraz do bezpośredniego kontaktu na publikacje@mindmatch.pl w razie wątpliwości! Przykładową pracę, którą opublikowaliśmy można zobaczyć tu.

Kiedy można opublikować swoją pracę magisterską?

Prawo polskie zastrzega uczelni w ramach której była pisana praca naukowa (magisterska, licencjacka lub inna) pierwszeństwo publikacji pracy przez pierwsze 6 miesięcy od daty obrony. W praktyce prawie nigdy jednak do publikacji nie dochodzi - uczelnie publikują nie więcej niż kilka prac magisterskich w ciągu roku. Jeśli nie chcesz zatem czekać na upłynięcie 6 miesięcy, wystarczy że wystosujesz do uczelni prośbę o pozwolenie na własną publikację pracy przed upłynięciem terminu.

Opublikuj swoją pracę naukową!

Napracowałeś/aś się nad pracą dyplomową i chcesz aby Ci przynosiła wymierne korzyści?

Wyślij nam swoją pracę naukową!
Za darmo ją opublikujemy na MindMatch.pl
Buduj swoją naukową reputację poprzez prace naukowe!
Publikując pracę dyplomową przekujesz pracę w korzyści dla swojej reputacji i badań nad zdrowiem psychicznym!
opublikuj prace magisterska Zgłoś swoją pracę dyplomową!

FAQ - często zadawane pytania

Ile kosztuje wydanie pracy magisterskiej?

Wydanie pracy magisterskiej (lub licencjackiej) na MindMatch.pl jest zupełnie darmowe.

Jak opublikować swoją pracę dyplomową?

Wystarczy, że prześlesz nam temat pracy oraz jej treść, a my po przeczytaniu opublikujemy Twoją pracę zupełnie za darmo.

Czy artykuł był dla Ciebie pomocny? Twoja opinia pomoże nam ulepszyć nasze treści
Co moglibyśmy poprawić? (opcjonalnie)
zdjęcie Zofia Smoleń autora postu o opublikuj prace licencjacka
Zofia Smoleń
Statystyk
Ukończyłam studia statystyczne w Szkole Głównej Handlowej i studiuję Data Science na Ecole Polytechnique w Paryżu. Interesuję się pierwszą pomocą dla osób w kryzysie zdrowia psychicznego. W wolnym czasie podróżuję.

Chcesz opublikować swoją pracę naukową?

Publikujemy za darmo prace naukowe z dziedziny psychologii, psychiatrii, seksuologii, pedagogiki i logopedii.
Zgłoś swoją pracę!
Czytaj więcej:

X
Daj nam szansę pomóc Ci w znalezieniu najlepszego terapeuty
Opisz Twoją sytuację w minimum 60 znakach, a my pomożemy Ci znaleźć terapeutę dopasowanego do Twojego problemu
Już ponad 1250 osób skorzystało z naszej pomocy