Znajdziesz pacjentów!

Badamy pacjentów i łączymy z terapeutami, którzy dobrze znają ich problem. Nawet jeśli nie jesteś gwiazdą terapii, ale dobrze leczysz np. bulimię, to znajdziesz pacjentów.

Zarejestruj się bezpłatnie

Znajdziesz pacjentów!

Ciężko Ci konkurować z rozpoznawalnymi terapeutami? U nas nie trzeba mieć 99999 godzin doświadczenia. Wystarczy być dobrym w swojej dziedzinie. Przeprowadzamy wywiad z pacjentami, więc jak określisz w jakim obszarze zdrowia psychicznego czujesz się wyjątkowo dobrze, to będziemy Cię proponować tym, którzy potrzebują w nim pomocy.

Nasi pacjenci zostają na dłużej

Średnio 70% pacjentów porzuca terapię przed jej zakończeniem. U nas tylko 40%. Dzięki temu, że przeprowadzamy wywiad z pacjentem i dopasowujemy mu psychoterapeutów o doświadczeniu odpowiadającym jego problemom znajdą Cię pacjenci, którzy potrzebują TWOJEJ pomocy i nie porzucą Cię po pierwszym spotkaniu.

Płacisz tylko raz za nowego pacjenta

U nas zapłacisz tylko raz za każdy lead do nowego pacjenta. Jeśli dzięki nam zdobędziesz pacjenta, będziemy oczekiwać jedynie 50% wartości PIERWSZEJ sesji z nowym pacjentem. Dzięki temu dostajesz pacjentów na długo, a płacisz tylko raz!

Narzędzia marketingowe

Rejestrując się u nas dostaniesz możliwość utworzenia swojej własnej, bezpłatnej strony internetowej. U nas możesz umieścić najważniejsze informacje o swoich usługach, ale też publikować posty i odpowiadać na publiczne pytania na forum. Dzięki temu szybciej zdobędziesz reputację.

Chcesz korzystać z MindMatch?

Zapisz się za darmo i zdobądź dostęp do pacjentów. Nie wymagamy karty kredytowej.

Zapisz się

X
Daj nam szansę pomóc Ci w znalezieniu najlepszego terapeuty
Opisz Twoją sytuację w minimum 60 znakach, a my pomożemy Ci znaleźć terapeutę dopasowanego do Twojego problemu
Już ponad 1250 osób skorzystało z naszej pomocy