Darmowy pierwszy miesiąc dla psychologów (i nie tylko) z kartą BusBonus!

Psychologu, psychoterapeuto, psychiatro, logopedo i pedagogu! Znajdziemy Ci pacjentów!

2023-08-02
Jeśli jesteś psychologiem, psychiatrą, psychoterapeutą, logopedą lub pedagogiem i jednocześnie posiadaczem lublińskiej karty mieszkańca BusBonus, jesteś uprawniony do zupełnie darmowego pierwszego miesiąca reklamy na naszej stronie!

Jak otrzymać zniżkę?

Aby otrzymać zniżkę, wystarczy zarejestrować się na naszej platformie i skontaktować się z nami mailowo na kontakt@mindmatch.pl. No i oczywiście pozwolić nam zweryfikować kartę BusBonus :)

O MindMatch

Naszym głównym zajęciem jest dopasowywanie pacjentów do specjalistów. Za pomocą chatbota z sztuczną inteligencją oceniamy zaburzenia na które dana osoba może chorować  lub rozpoznajemy tło tych zaburzeń i dopasowujemy im terapeutów, którzy najlepiej się znają na danych tematach.

Jak działamy

U nas płacisz jedynie za nowych pacjentów. Każdy nowy pacjent, którego Ci znajdziemy kosztuje Cię tylko 50% PIERWSZEJ konsultacji z nim. Potem już jest za darmo. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem karty BusBonus, przez pierwszy miesiąc obecności u nas płacisz za 0% pierwszej konsultacji z nowym klientem.

Jakie są plusy rejestracji na MindMatch?

Oprócz rzecz jasna reklamy, zyskujesz pacjentów, którzy zostaną z Tobą na dłużej. Nasz chatbot dopasuje Ci pacjentów, którzy mają takie problemy na jakich się znasz najlepiej i w jakich chcesz się rozwijać. Dzięki temu będziesz się zajmować aspektami które Cię pasjonują i specjalizować się dalej w tym kierunku :"

zdjęcie Zofia Smoleń autora postu o
Zofia Smoleń
Statystyk
Ukończyłam studia statystyczne w Szkole Głównej Handlowej i studiuję Data Science na Ecole Polytechnique w Paryżu. Interesuję się pierwszą pomocą dla osób w kryzysie zdrowia psychicznego. W wolnym czasie podróżuję.

Znajdziemy Ci pacjentów!

Zarejestruj się a dopasujemy i znajdziemy Ci pacjentów!
Zarejestruj się!
Czytaj więcej: