Kornel Miszk

Psycholog

Konsultacje psychologiczne i coaching online

psychology

Dopasowanie do twoich potrzeb

language

Języki

Polski, English

home

Miejsca

Online

star

Opinia 1 osób

5/5

looks

Sesje próbne

Nie

sell

Stawka

od 170 PLN

O mnie

Nazywam się Kornel Miszk. Prowadzę coaching online. Praktykowałem w Gabinetach Terapii Poznawczo-Behawioralnej TuTerapia i na oddziale psychiatrycznym VII Szpital Marynarki Wojennej w Gdańsku.

W moim podejściu zawodowym priorytetem jest indywidualna obsługa każdego klienta, bez względu na ich cele - czy to rozwiązywanie problemów emocjonalnych, poszukiwanie wsparcia w trudnych momentach, czy praca nad osobistymi ambicjami. W trakcie naszych sesji zapewniam skupienie, empatię, życzliwość oraz pełne zrozumienie.

Prowadzę edukację w zakresie radzenia sobie ze stresem, gniewem oraz zarządzania emocjami, wykorzystując techniki Racjonalnej Terapii Zachowania. Moja specjalizacja obejmuje psychologiczne wsparcie w kryzysowych momentach życiowych, jak utrata pracy czy rozpad związku, a także coaching transformacyjny, który wspiera rozwój osobisty i pomaga odkryć wewnętrzne zasoby, by zwiększyć życiową satysfakcję.

Jestem absolwentem magisterskich studiów z Psychologii Zdrowia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, ukończyłem także szkolenia z dialogu motywującego, Life Coachingu i Therapeutic Art Coachingu. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności, uczestnicząc w kursach z zakresu psychologii klinicznej i stosowanej, a obecnie uczęszczam na certyfikowany kurs z Arteterapii. Pasjonuję się psychologią pozytywną i arteterapią.

Regularnie uczestniczę w warsztatach i szkoleniach, by doskonalić swoje kompetencje. W pracy z klientami kieruję się ich potrzebami, stosując odpowiednie metody, takie jak Racjonalna Terapia Zachowania czy podejście skoncentrowane na rozwiązaniach.

Oferuję wsparcie w rozwoju zawodowym i osobistym, pomagam w odkrywaniu mocnych stron i potencjału. Osobiście cenię sobie nawiązywanie nowych relacji i odkrywanie nowych zainteresowań.

Działam zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Psychologa oraz standardami ICF.

Proces terapeutyczny lub coachingowy zwykle obejmuje 4-12 godzinnych sesji, odbywających się co 1-3 tygodnie, z możliwością indywidualnego dostosowania liczby spotkań. Na pierwszym spotkaniu ustalamy ramy współpracy.

Jako psycholog i coach jestem zobowiązany do ciągłego rozwoju i edukacji, działając z pasją i pragnieniem niesienia pomocy. Moje kwalifikacje obejmują dyplom z psychologii, certyfikat coacha oraz specjalizacje w obszarach zdrowia psychicznego i dbałości o siebie. Podczas sesji coachingowych i konsultacji psychologicznych koncentruję się na różnorodnych problematykach, zwłaszcza na radzeniu sobie ze stresem, wzmacnianiu samooceny i pewności siebie, odzyskiwaniu życiowej równowagi, przezwyciężaniu wypalenia zawodowego, realizacji celów oraz wspieraniu w zmianie zawodowej. Głównie korzystam z narzędzi i technik z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Psychologii Pozytywnej i Life Coachingu.

Regularnie poddaję swoją pracę superwizji.

Pozdrawiam serdecznie

Kornel Miszk (Psycholog i Coach Online)

Edukacja

Gdański Uniwersytet Medyczny (2018 - 2023)

Magister: Psychologia Zdrowia,
Psycholog

Kursy i szkolenia

Ten specjalista nie dodał jeszcze informacji o swoich kursach i szkoleniach.

Usługi

Coaching Życiowy

sell

170 PLN

schedule

50 min

group

1

person

Młodzież, Dorośli

location_on

Online

W swojej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdej osoby, niezależnie od tego, czy zmierzają do rozwiązania problemów emocjonalnych, potrzebują wsparcia w radzeniu sobie z trudnościami, czy chcą popracować nad osiągnięciem swoich celów. Podczas naszych spotkań zapewniam uwagę, empatię, życzliwość i zrozumienie. Uczę radzenia sobie ze stresem, złością i zarządzania emocjami metodą Racjonalnej Terapii Zachowania. Specjalizuję się w udzielaniu wsparcia psychologicznego w sytuacjach trudnych, takich jak zwolnienie z pracy czy rozstanie, oraz w coachingu transformacyjnym, wspierającym rozwój osobisty i odkrywanie zasobów dla zwiększenia satysfakcji z życia. Jestem absolwentem studiów magisterskich Psychologii Zdrowia na renomowanym Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Ukończyłem kurs z dialogu motywującego, Life Coachingu i Therapeutic Art Coachingu. Uczestniczę w kursach z psychologii klinicznej i psychologii stosowanej. Jestem w trakcie certyfikowanego kursu z Arteterapii. Moje pasje skupiają się na psychologii pozytywnej i różnych formach arteterapii. Biorę również udział w warsztatach i szkoleniach, aby podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. W mojej pracy kieruję się przede wszystkim potrzebami osób, z którymi pracuję, dobierając odpowiednie metody i narzędzia, takie jak Racjonalna Terapia Zachowania czy Podejście skoncentrowane na rozwiązaniach. Towarzyszę ludziom w rozwoju zawodowym i osobistym, pomagając im odnaleźć mocne strony i potencjał. Nawiązywanie nowych relacji i eksplorowanie nowych zainteresowań jest tym, co mnie osobiście napędza i wzbogaca. Pracuję zgodnie z standardami Kodeksu Etycznego Psychologa oraz ICF.

Serdecznie zapraszam do wspólnej pracy w kierunku lepszego samopoczucia i lepszego życia. Nasz proces zazwyczaj składa się z 4-12 godzinnych spotkań, które odbywają się raz na 1-3 tygodnie, a ilość spotkań jest ustalana wspólnie. Podczas pierwszego spotkania ustalamy nasz kontrakt, który stanowi podstawę naszej współpracy. Jako psycholog i coach działam przede wszystkim z ogromną pasją i chęcią pomagania innym. Dla mnie jest to misja, a nie tylko zawód. Jestem dyplomowanym psychologiem i certyfikowanym coachem, a cały czas szkolę się i rozwijam. Moje specjalizacje obejmują zagadnienia związane ze zdrowiem, dbaniem o siebie (tzw. Self-Care czy Wellbeing). Współpracując z klientami podczas sesji coachingowych i konsultacji psychologicznych, pracuję nad tematami z różnych obszarów, skupiając się szczególnie na radzeniu sobie ze stresem, podnoszeniu samooceny i pewności siebie, odzyskiwaniu równowagi w życiu zawodowym i prywatnym, wypaleniu zawodowym, realizacji założonych celów oraz przebranżowieniu/zmianie pracy. W konsultacjach psychologicznych wykorzystuję głównie narzędzia i techniki z nurtu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), Psychologii Pozytywnej i Life Coachingu.

Zapraszam ciepło - Kornel Miszk

Obszary pomocy:
  • Rozwój osobisty
  • Rozwój zawodowy

Konsultacja Psychologiczna

sell

180 PLN

schedule

50 min

group

1

person

Młodzież, Dorośli

location_on

Online

Zapraszam ciepło - Kornel Miszk

Obszary pomocy:
  • Psychoedukacja
  • depresja
  • lęki
  • adhd
  • LGBT
  • kryzysy w relacjach

Specjalizacje

ADHD grade grade grade grade grade
Hazard grade grade grade
Cel Życia grade grade grade grade grade
Starzenie się grade grade grade
Rozstanie grade grade grade
Samotność grade grade grade
Kryzys Wieku Średniego grade grade grade
Pewność siebie grade grade grade grade grade
Asertywność grade grade grade grade grade
Mobbing grade grade grade grade grade
LGBT grade grade grade grade
Poważna Choroba grade grade grade grade
Praca / Kariera grade grade grade grade grade
Depresja grade grade grade grade grade
Rodzina grade grade grade
Bezsenność grade grade grade
Pracoholizm grade grade grade grade grade
Spektrum autyzmu grade grade grade
Kompulsywne Objadanie Się grade grade grade grade
Fobia Społeczna grade grade grade
Historioniczne Zaburzenie Osobowości grade grade grade
Narcystyczne Zaburzenie Osobowości grade grade grade grade
Bulimia grade grade grade
Anoreksja grade grade grade
Zaburzenia Lękowe grade grade grade grade
Osobowość borderline grade grade grade grade

Opinie

L

grade grade grade grade grade
Pan Kornel poukładał ze mną moje zawodowe problemy i pomógł zarządzić moim stresem. Jestem wdzięczny!

Umów wizytę

X
Daj nam szansę pomóc Ci w znalezieniu najlepszego terapeuty
Opisz Twoją sytuację w minimum 60 znakach, a my pomożemy Ci znaleźć terapeutę dopasowanego do Twojego problemu
Już ponad 1250 osób skorzystało z naszej pomocy