Izabela Marczak

Psycholog

Terapia i konsultacje indywidualne dorośli, Pary, Rodziny

psychology

Dopasowanie do twoich potrzeb

language

Języki

Polski

home

Miejsca

Lublin, Online

star

Opinia

-/5

looks

Sesje próbne

Nie

sell

Stawka

od 200 PLN

O mnie

Nazywam się Izabela Marczak. Jastem psychologiem. W miarę mojej praktyki psychologicznej staram się łączyć różne nurty dla jak najlepszego zrozumienia i wyposażenia osoby, której towarzyszę. Przede wszystkim korzystam z nurtu holistycznego i łączę nurty:

 • Psychodynamiczny
 • CBT
 • Humanistyczny
 • Psychoanaliza
 • Systemowy

Mam doświadczenie w poniższych obszarach:

 • Indywidualna praktyka, szkolenia
 • Stres, zaburzenia lękowe
 • Kryzys emocjonalny
 • Kryzys życiowy
 • Zarządzanie emocjami
 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • Niskie poczucie własnej wartości

Pozdrawiam ciepło i zapraszam

Izabela Marczak - Psycholog Lublin: Osiedle Bronowice III - Maki

Edukacja

Lubelska Akademia Wyższej Szkoły Innowacji i Zarządzania

Magister: Psychologia, Zapraszam na konsultację psychologiczną na osiedlu Bronowice Maki III w Lublinie (Długa 5). Izabela Marczak - Psycholog Lublin
Psycholog

Kursy i szkolenia

Ten specjalista nie dodał jeszcze informacji o swoich kursach i szkoleniach.

Usługi

Psychoterapia indywidualna

sell

200 PLN

schedule

60 min

group

1

person

Dorośli, Osoby starsze

location_on

Online; Lublin 20-802

Czy lęk ogranicza Twoje życiowe działania? Czy ostatnio odczuwasz przytłaczający smutek lub beznadzieję? A może masz trudności w relacjach z innymi ludźmi i czujesz, że nie potrafisz znaleźć sposobu na rozwiązanie tych problemów? Czy odczuwasz brak motywacji i energii do codziennych czynności? Czy stres zapanował nad Twoim życiem? A może doświadczasz lęku lub niepokoju z powodu traumy z przeszłości lub masz problemy z samokontrolą i impulsywnością? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, na któreś z powyższych pytań, mogę Ci pomóc. Jesteś we właściwym miejscu. Jako psycholog pomagam osobom radzić sobie z różnymi wyzwaniami życiowymi oraz emocjonalnymi, które mogą wpływać negatywnie na ich codzienne funkcjonowanie. W trakcie terapii pracujemy nad tym, abyś odzyskał kontrolę nad swoim życiem i reakcjami na sytuacje stresujące. Dzięki mojej pomocy zdobędziesz narzędzia i strategie umożliwiające skuteczne rozwiązywanie problemów oraz osiąganie celów życiowych. Nauczysz się jak zarządzać własnymi myślami i emocjami aby w końcu one Ci służyły. Dlaczego to jest ważne? Na podstawie tego co myślisz i czujesz reagujesz, a następnie dokonujesz wyboru i działasz, czyli to co myślisz i czujesz determinuje Twoje działanie i skutek jaki osiągasz. Nie czekaj dłużej i zacznij działać na rzecz swojego dobrostanu już dziś! Nie musisz już dłużej zmagać się z tym sam(a), skontaktuj się ze mną, a pomogę Ci znaleźć drogę do zdrowia emocjonalnego. Nawiąż ze mną kontakt, a wspólnie rozpoczniemy drogę do poprawy Twojego samopoczucia i osiągnięcia satysfakcjonującej jakości życia. Będę Cię wspierać i motywować na każdym etapie procesu, abyś mógł/a osiągnąć swoje cele i cieszyć się pełnią życia. Wspólnie zbudujemy solidną strategię, która pozwoli Ci odzyskać moc tworzenia Twojego życia. Czuj się wspierany i gotowy do działań! Nie zwlekaj dłużej zadzwoń i umów spotkanie, telefonicznie lub bezpośrednio przez kalendarz (online lub stacjonarny w Lublinie, obie opcje to jedno kliknięcie). Do zobaczenia Izabela Marczak Psycholog. Dziękuję za zaufanie.

Obszary pomocy:
 • lęk
 • depresja
 • relacje
 • brak motywacji

Psychoterapia par i małżeństw

sell

300 PLN

schedule

90 min

group

2

person

Pary, Małżeństwa

location_on

Online; Lublin 20-802

Czy przeżywacie trudne chwile w swoim związku? Zmagacie się z konfliktami, które Was dzielą? Czy odczuwacie brak zrozumienia, samotność, bezradność w związku? Jeśli tak, to Wasz związek może przechodzić kryzys. Kryzys w związku to zjawisko, które może dotknąć każdą parę czy małżeństwo. Skorzystaj z pomocy specjalisty, w ramach terapii par, pomogę Wam zidentyfikować źródła problemów i wspólnie wypracować najlepsze rozwiązania. Nauczę Was sposobów radzenia sobie z nimi w zdrowy i konstruktywny sposób. Określimy przyczyny kryzysu. Czy jest on spowodowany, trudnymi wydarzeniami życiowymi, czy też kwestiami indywidualnymi, takimi jak problemy zdrowotne lub zmiana stylu życia? Dzięki temu będziemy mogli podjąć skuteczniejsze kroki w kierunku rozwiązania problemów. Oferowana przeze mnie terapia pomaga zdobyć nowe umiejętności komunikacji, zrozumieć zarówno siebie jak i partnera, stworzyć zdrowe wzorce relacji i opanować techniki radzenia sobie z trudnymi emocjami. Będziecie mieli szansę poznać się na nowo, odzyskać zaufanie, zbudować lub pogłębić intymność i zrozumieć Wasze wzajemne potrzeby, co pozwoli na lepsze rozwiązywanie konfliktów i problemów. To tylko niektóre z korzyści płynących z terapii par. Podjęcie terapii może być wymagające ale efekty są warte czasu, wysiłku i zaangażowania. Podczas terapii dla par wykorzystuje różne techniki, w tym między innymi dyskusje, ćwiczenia i terapię behawioralną czyli zmianę wzorców zachowań. Nauczę Was jak pomóc sobie samemu oraz sobie wzajemnie. Zadzwoń lub umów wizytę przez kalendarz ( pierwszy kalendarz, to online drugi to kalendarz stacjonarny w Lublinie - jedno kliknięcie). Do zobaczenia Izabela Marczak Psycholog. Dziękuję za zaufanie.

Obszary pomocy:
 • zwiazek
 • konflikt
 • komunikacja

Terapia rodzinna

sell

500 PLN

schedule

120 min

group

3+

person

location_on

Lublin; Ryki

Czy Twoja sytuacja rodzinna staje się coraz trudniejsza, a sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli, mimo że starałeś/aś się działać najlepiej jak potrafisz? Czy wiesz, że musisz coś zmienić, ale nie wiesz jak i co dokładnie zrobić, aby odzyskać harmonię i spokój w rodzinie? Może czujesz się przytłoczony przez kłopoty w relacjach z bliskimi i zaczynasz tracić nadzieję na to, że sytuacja kiedykolwiek się poprawi? Jeśli tak, to warto szukać pomocy i wsparcia u specjalisty, który pomoże Ci znaleźć skuteczne sposoby radzenia sobie z problemami i przyniesie Ci wsparcie w trudnych chwilach. Jako terapeuta podczas terapii rodzinnej, daję miejsce i czas, w którym możecie jako Rodzina skupić się na problemach i potrzebach rodzinnych. Moją rolą jest pomóc rodzinie zrozumieć, co leży u podłoża problemów i jak można je rozwiązać, zidentyfikować szkodliwe wzorce zachowań i sposoby komunikacji, które utrzymują problemy i wyzwania jakie doświadczacie. Jestem w stanie dostarczyć narzędzi, technik i strategii, które pomogą Wam jako rodzinie wprowadzić nową jakość komunikacji, ponownie nawiązać więź emocjonalną, zwiększyć wzajemne zrozumienie i rozwiązać trudne sytuacje. W rezultacie naszej wspólnej pracy Wasza Rodzina może zyskać lepszą jakość życia, poprawę relacji między członkami w rodzinie, zwiększyć satysfakcję z życia oraz pozyskać narzędzia do radzenia sobie z przyszłymi wyzwaniami, co wpłynie na Wasze pozytywne zmiany w życiu rodzinnym i osobistym. Forma terapii może pomóc nie tylko w poprawie relacji między członkami rodziny, ale także w rozwiązaniu konkretnych problemów i trudności oraz wyzwań. Podczas terapii rodzinnej, każdy członek rodziny ma szansę uczestniczyć w procesie terapeutycznym. Terapia rodzinna to także świetna opcja dla osób, które chcą zapobiegać powstawaniu przyszłych trudności w rodzinie poprzez budowanie pozytywnych relacji i zrozumienia między członkami rodziny. Zapraszam Cię do kontaktu, zadzwoń lub zarezerwuj spotkanie w udostępnionym kalendarzu w gabinecie online lub stacjonarnym, to jedno kliknięcie. Izabela Marczak Psycholog do zobaczenia. Dziękuję za zaufanie.

Obszary pomocy:
 • rodzina

Specjalizacje

Depresja grade grade grade grade grade
Pewność siebie grade grade grade grade grade
Rozstanie grade grade grade grade grade
Nowotwór grade grade grade grade grade
Ciąża grade grade grade grade
Kłótnia grade grade grade grade grade
Zdrada grade grade grade grade grade
Śmierć grade grade grade grade grade
Wypadek grade grade grade grade
Napaść grade grade grade grade
Przemoc ekonomiczna grade grade grade grade grade
Przemoc fizyczna grade grade grade grade grade
Samobójstwo grade grade grade grade
Poronienie grade grade grade grade grade
Asertywność grade grade grade grade grade
Zaburzenia Lękowe grade grade grade grade grade
Mobbing grade grade grade grade grade
Gwałt grade grade grade grade grade
Libido grade grade grade
Seks grade grade grade grade grade
Aborcja grade grade grade grade grade
Poważna Choroba grade grade grade grade grade
Demencja grade grade grade grade grade
Kompulsywne Objadanie Się grade grade grade grade grade
Zaburzenie Obsesyjno-Kompulsywne grade grade grade grade grade
Narcystyczne Zaburzenie Osobowości grade grade grade grade grade
Narkomania grade grade grade grade
Bulimia grade grade grade grade grade
Anoreksja grade grade grade grade grade
Starzenie się grade grade grade grade

Opinie

Niestety, nie ma jeszcze żadnych opinii tego specjalisty.
Umów wizytę

X
Daj nam szansę pomóc Ci w znalezieniu najlepszego terapeuty
Opisz Twoją sytuację w minimum 60 znakach, a my pomożemy Ci znaleźć terapeutę dopasowanego do Twojego problemu
Już ponad 1250 osób skorzystało z naszej pomocy