Anna Strojna-Waszkowska

verified Wykształcenie zweryfikowane

Psycholog, Terapeuta uzależnień

Psychoterapia Kołobrzeg i online

psychology

Dopasowanie do twoich potrzeb

language

Języki

Polski

forum

Metoda terapii

Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach, Psychoterapia uzależnień

home

Miejsca

Kołobrzeg, Online

star

Opinia 1 osób

5/5

looks

Sesje próbne

Nie

sell

Stawka

od 160 PLN

O mnie

Nazywam się Anna Strojna – Waszkowska i pracuję na rzecz drugiego człowieka od przeszło dwóch dekad. Moją przygodę z psychoterapią rozpoczęłam w 1997 roku, kiedy ukończyłam Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie. Posiadam również tytuł psychotraumatologa, psychoterapeuty uzależnień i terapeuty Dialogu Motywującego. Zdobyłam I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (TSR) i jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Skoncentrowanych na Rozwiązaniu (PSTTSR). Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w kursach i szkoleniach na temat pracy z odcieniami osobowości, Terapii schematów, RTZ, Focusingu i wielu innych. W czerwcu 2023 roku skończyłam Psychologię Kliniczną na WSB w Warszawie. W pracy kieruję się dobrem drugiego człowieka, akceptacją, zaufaniem i uważnością, działając zgodnie z Kodeksem Etycznym i dbając o poufność. Moje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w różnorodnych placówkach, takich jak ośrodki pomocy społecznej, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, domy pomocy społecznej, ośrodek interwencji kryzysowej, PSOUU, a także oddziały psychiatryczne i terapii uzależnień. Obecnie pracuję w Poradni Uzależnień i Współuzależnienia oraz prowadzę gabinet psychoterapii w Kołobrzegu.

Czy pragniesz poprawy jakości swojego życia? Czy Twoje problemy wydają Ci się coraz bardziej przytłaczające? Zastanawiasz się, czy cierpisz na depresję lub zaburzenia osobowości? Poczucie smutku lub obniżenie nastroju niepokoi Cię? Zmagasz się z lękiem lub nerwicą? Masz problemy ze snem, nawiedzają Cię koszmary? Nie potrafisz uporać się ze stresem lub kontrolować swoich emocji? Obawiasz się kontaktu z innymi ludźmi, masz trudności w komunikacji z nimi? Doświadczasz żałoby? Stoisz przed trudnymi zmianami życiowymi? Zmagasz się z problemami w związku, kłótniami z partnerem lub chciałbyś polepszyć relacje z bliskimi? Samotność jest dla Ciebie problemem, bo nie możesz znaleźć partnera? Zdarza Ci się być agresywnym? Nawracające myśli niepokoją Cię, a pewne czynności powtarzasz nadmiernie, na przykład zbyt często myjesz ręce? Odczuwasz brak sił, rezygnację? Niskie poczucie własnej wartości sprawia, że nie możesz żyć komfortowo? Koncentracja uwagi jest dla Ciebie problemem? Przypominają Ci się trudne wspomnienia i traumy z dzieciństwa, które nie zostały przepracowane? Ty lub ktoś bliski Ci walczy z uzależnieniem od alkoholu, substancji psychoaktywnych, leków czy hazardu? Chciałbyś ograniczyć korzystanie z internetu, telefonu lub innych urządzeń cyfrowych? Szukasz zmian w swoim życiu i pragniesz pracować nad swoim poczuciem szczęścia? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znajdujesz się we właściwym miejscu. W Gabinecie Psychoterapii Mitis Anima w Kołobrzegu otrzymasz wsparcie, którego potrzebujesz.

Zapraszam

Anna Strojna-Waszkowska (Psychoterapeuta Kołobrzeg)

Edukacja

Uniwersytet Szczeciński (1993 - 1998) verified Wykształcenie zweryfikowane

Magister: Socjologia,

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie (2017 - 2023) verified Wykształcenie zweryfikowane

Magister: Psychologia, Specjalność: Psychologia kliniczna
Psycholog
file_download Zobacz dyplom

Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie (1997 - 2001) verified Wykształcenie zweryfikowane

Studia podyplomowe: Psychoterapia,

Polskie Towarzystwo Psychologiczne (2021 - 2023) verified Wykształcenie zweryfikowane

Studium
Terapeuta uzależnień
file_download Zobacz dyplom

Kursy i szkolenia

Ten specjalista nie dodał jeszcze informacji o swoich kursach i szkoleniach.

Usługi

Psychoterapia (w tym uzależnień) Kołobrzeg

sell

160 PLN

schedule

50 min

group

1

person

Dorośli, Osoby starsze

location_on

Online; Perłowa 48 78-100 Kołobrzeg

Oferuję profesjonalne usługi psychoterapeutyczne w Kołobrzegu, skupiając się na wsparciu osób borykających się z uzależnieniami, traumami, kryzysami życiowymi oraz potrzebujących wsparcia psychologicznego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu, zapewniam skuteczną pomoc w przezwyciężaniu trudności, oferując terapię uzależnień w Kołobrzegu oraz specjalistyczne podejście do problemów związanych z traumą i kryzysem.

Mój gabinet psychoterapeutyczny, zlokalizowany w malowniczej okolicy Kołobrzegu-Radzikowo (Perłowa 78), stanowi bezpieczną przestrzeń, gdzie pacjenci mogą liczyć na pełną dyskrecję, empatię i indywidualnie dopasowane metody terapii. Oferując wsparcie psychologiczne w Kołobrzegu, wykorzystuję sprawdzone techniki terapeutyczne, aby pomóc klientom odzyskać równowagę emocjonalną i poprawić jakość życia. Poza Kołobrzegiem, udzielam też pomocy online.

Każdy, kto szuka profesjonalnej i skutecznej psychoterapii w Kołobrzegu, terapii uzależnień, pomocy w przezwyciężaniu traumy czy wsparcia w kryzysie, znajdzie u mnie kompetentną pomoc. Mojapraktyka jest otwarta dla wszystkich, którzy pragną dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu, oferując skrojone na miarę rozwiązania terapeutyczne, które odpowiadają na indywidualne potrzeby każdego klienta.

Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na konsultację, aby osobiście doświadczyć profesjonalnego podejścia i zacząć swoją drogę do lepszego samopoczucia ze mną, Twoim zaufanym psychoterapeutą w Kołobrzegu.

Zapraszam ciepło, Anna Strojna-Waszkowska (Psychoterapia Kołobrzeg Radzikowo)

Obszary pomocy:
  • Kryzys
  • stres
  • uzależnienie
  • alkoholizm
  • DDA
  • DDD
  • współuzależnienie
  • emocje
  • złość

Specjalizacje

Narkomania grade grade grade grade grade
Przemoc fizyczna grade grade grade grade
Starzenie się grade grade grade grade grade
Rozstanie grade grade grade grade grade
Samotność grade grade grade grade grade
Kryzys Wieku Średniego grade grade grade grade grade
Zdrada grade grade grade grade grade
Śmierć grade grade grade grade
Wypadek grade grade grade grade
Wojna grade grade grade grade
Napaść grade grade grade grade
Przemoc ekonomiczna grade grade grade grade
Samobójstwo grade grade grade grade
Alkoholizm grade grade grade grade grade
Pewność siebie grade grade grade grade
Asertywność grade grade grade grade
Mobbing grade grade grade grade grade
Seks grade grade grade grade
Aborcja grade grade grade grade
Zakupoholizm grade grade grade grade grade
Pracoholizm grade grade grade grade grade
Choroba Parkinsona grade grade grade grade
Demencja grade grade grade grade
Choroba Alzheimera grade grade grade grade
Cel Życia grade grade grade grade grade

Opinie

Ela X

grade grade grade grade grade
Polecam pania Anię, miła, spokojna, uważnie słuchająca, ogrom wsparcia i wiedzy. Czułam się w Gabinecie otoczona troska i opieką , czułam bezpieczeństwo i zrozumienie. Pani Ania pomogła mi poradzic sobie z depresja i wrocic do żywych. Dziekuje.

Umów wizytę

X
Daj nam szansę pomóc Ci w znalezieniu najlepszego terapeuty
Opisz Twoją sytuację w minimum 60 znakach, a my pomożemy Ci znaleźć terapeutę dopasowanego do Twojego problemu
Już ponad 1250 osób skorzystało z naszej pomocy