psychology

Dopasowanie do twoich potrzeb

language

Języki

Polski

home

Miejsca

Kołobrzeg, Online

star

Opinia

Jeszcze nikt nie ocenił tego specjalisty

looks

Sesje próbne

Nie

sell

Stawka

od 192 PLN/h

O mnie

Nazywam się Anna Strojna – Waszkowska i pracuję na rzecz drugiego człowieka od przeszło dwóch dekad. Moją przygodę z psychoterapią rozpoczęłam w 1997 roku, kiedy ukończyłam Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie. Posiadam również tytuł psychotraumatologa, psychoterapeuty uzależnień i terapeuty Dialogu Motywującego. Zdobyłam I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (TSR) i jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Skoncentrowanych na Rozwiązaniu (PSTTSR). Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w kursach i szkoleniach na temat pracy z odcieniami osobowości, Terapii schematów, RTZ, Focusingu i wielu innych. W czerwcu 2023 roku skończyłam Psychologię Kliniczną na WSB w Warszawie. W pracy kieruję się dobrem drugiego człowieka, akceptacją, zaufaniem i uważnością, działając zgodnie z Kodeksem Etycznym i dbając o poufność. Moje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w różnorodnych placówkach, takich jak ośrodki pomocy społecznej, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, domy pomocy społecznej, ośrodek interwencji kryzysowej, PSOUU, a także oddziały psychiatryczne i terapii uzależnień. Obecnie pracuję w Poradni Uzależnień i Współuzależnienia oraz prowadzę gabinet psychoterapii w Kołobrzegu.

Czy pragniesz poprawy jakości swojego życia? Czy Twoje problemy wydają Ci się coraz bardziej przytłaczające? Zastanawiasz się, czy cierpisz na depresję lub zaburzenia osobowości? Poczucie smutku lub obniżenie nastroju niepokoi Cię? Zmagasz się z lękiem lub nerwicą? Masz problemy ze snem, nawiedzają Cię koszmary? Nie potrafisz uporać się ze stresem lub kontrolować swoich emocji? Obawiasz się kontaktu z innymi ludźmi, masz trudności w komunikacji z nimi? Doświadczasz żałoby? Stoisz przed trudnymi zmianami życiowymi? Zmagasz się z problemami w związku, kłótniami z partnerem lub chciałbyś polepszyć relacje z bliskimi? Samotność jest dla Ciebie problemem, bo nie możesz znaleźć partnera? Zdarza Ci się być agresywnym? Nawracające myśli niepokoją Cię, a pewne czynności powtarzasz nadmiernie, na przykład zbyt często myjesz ręce? Odczuwasz brak sił, rezygnację? Niskie poczucie własnej wartości sprawia, że nie możesz żyć komfortowo? Koncentracja uwagi jest dla Ciebie problemem? Przypominają Ci się trudne wspomnienia i traumy z dzieciństwa, które nie zostały przepracowane? Ty lub ktoś bliski Ci walczy z uzależnieniem od alkoholu, substancji psychoaktywnych, leków czy hazardu? Chciałbyś ograniczyć korzystanie z internetu, telefonu lub innych urządzeń cyfrowych? Szukasz zmian w swoim życiu i pragniesz pracować nad swoim poczuciem szczęścia? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znajdujesz się we właściwym miejscu. W Gabinecie Psychoterapii Mitis Anima w Kołobrzegu otrzymasz wsparcie, którego potrzebujesz.

Zapraszam

Anna Strojna-Waszkowska

Edukacja

Uniwersytet Szczeciński

Magister: Socjologia,

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

Magister: Psychologia,
Psycholog

Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie , 1997 - 2001

Studia podyplomowe: Psychoterapia,

Kursy i szkolenia

Ten specjalista nie dodał jeszcze informacji o swoich kursach i szkoleniach.

Usługi

Terapia

sell

160 PLN

schedule

50 min

group

person

Dorośli, Osoby starsze

location_on

Online; Perłowa 48 78-100 Kołobrzeg

Psychoterapia Kołobrzeg, terapia uzależnień w Kołobrzegu, pomoc w traumie, pomoc w kryzysie, wsparcie psychologiczne Kołobrzeg

Kryzys
stres
uzależnienie
alkoholizm
DDA
DDD
współuzależnienie
emocje
złość

Obszary pomocy

Narkomania grade grade grade grade grade
Przemoc fizyczna grade grade grade grade
Starzenie się grade grade grade grade grade
Rozstanie grade grade grade grade grade
Samotność grade grade grade grade grade
Kryzys Wieku Średniego grade grade grade grade grade
Zdrada grade grade grade grade grade
Śmierć grade grade grade grade
Wypadek grade grade grade grade
Wojna grade grade grade grade
Napaść grade grade grade grade
Przemoc ekonomiczna grade grade grade grade
Samobójstwo grade grade grade grade
Alkoholizm grade grade grade grade grade
Pewność siebie grade grade grade grade
Asertywność grade grade grade grade
Mobbing grade grade grade grade grade
Seks grade grade grade grade
Aborcja grade grade grade grade
Zakupoholizm grade grade grade grade grade
Pracoholizm grade grade grade grade grade
Choroba Parkinsona grade grade grade grade
Demencja grade grade grade grade
Choroba Alzheimera grade grade grade grade
Cel Życia grade grade grade grade grade

Opinie

Niestety, nie ma jeszcze żadnych opinii tego specjalisty.

Umów wizytę


pan_tool_alt Wybierz typ terapii

person Imię i nazwisko

phone Telefon